Centrum sprzedaży tapet i materiałów wykończeniowych wnętrz MADEX powstało w 1993 roku.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz koncentracji na potrzebach klientów nasza firma osiągnęła główny priorytet - największy wybór oraz najniższe ceny w kraju.

 

Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem tapet ściennych i pasów wykończeniowych, kasetonów sufitowych i listew wykończeniowych, oklein meblowych, farb i lakierów, listew przypodłogowych, mat łazienkowych, drzwi harmonijkowych, cerat i innych a także producentem rolet okiennych, karniszy, klejów i tapicerki drzwiowej.

 

 

 

Stale poszerzamy asortyment naszej firmy.

 

Niezaprzeczalnym faktem jest posiadanie przez nas wzorów tapet, których nie znajdziecie Państwo w ofercie żadnej innej hurtowni.

 

Tak bogata oferta podyktowana jest gustami klientów. Nieustannie obserwujemy rynek i cały czas dostosowujemy się do jego oczekiwań. Wysokie obroty handlowe z wiodącymi producentami w branży zaowocowały zawarciem korzystnych umów stanowiących gwarancję atrakcyjności ceny, jakości i marki naszych produktów. Dzięki temu, a także szybkości w działaniu i dobrej organizacji logistycznej firma MADEX stale rozwija się i buduje szerokie spektrum zaufanych i zadowolonych klientów.

 

Nasza działalność opiera się o sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Obecnie zaopatrujemy ponad tysiąc punktów sprzedaży na terenie Polski i tysiące klientów detalicznych każdego roku. Wśród naszych klientów znajdą Państwo wielu liderów rynku.

 

Zapewniamy solidną i rzetelną obsługę klienta. Nasza wykwalifikowana kadra, służąca fachową radą pomoże Państwu podjąć dobre decyzje.

 

 

 

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy.