Tapeta Marburg 53953 "Suprofil Select" - Sklep z Tapetami na ścianę Tapetydekoracje.pl Tapeta Marburg 53953 "Suprofil Select" - Sklep z Tapetami na ścianę Tapetydekoracje.pl

Tapeta Beżowe Kwiaty na Ciemno Szarym Tle "Suprofil Select" Marburg 53953

Indeks: 53953

45,01 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24h

Tapeta Beżowe Kwiaty na Ciemno Szarym Tle "Suprofil Select" Marburg 53953

(53cm x 10m)

Papierowa

Ilość
Produkt dostępny. Ilość na stanie: 48

 

Każdemu kto ceni sobie łatwość montażu oraz chce wykonać szybką zmianę aranżacji wnętrza nie wydając na to dużych kwot, idealnie sprawdzi się Tapeta Beżowe Kwiaty na Ciemno Szarym Tle "Suprofil Select" Marburg 53953 Marki Marburg.

Walory ekologiczne papierowych tapet ściennych, czynią z nich produkty bardzo uniwersalne, pozwalające ożywić pomieszczenia za pomocą swoich wyjątkowych kolorów, jednocześnie nie wpływając w tak dużym stopniu na zanieczyszczenie naszego środowiska.

Nasza Tapeta Beżowe Kwiaty na Ciemno Szarym Tle "Suprofil Select" Marburg 53953 w kolorze Szarym pozwoli na łatwe dopasowanie do umeblowania jakie występuje w wybranym przez nas pomieszczeniu.

Co prawda nie są tak odporne jak tapety winylowe, lecz z tego powodu świetnie sprawdzają się do pokojów dziecięcych, gdzie posłużą jako podłoże malarskie dla naszych pociech.

53953
48 Przedmioty

Cechy

Materiał
Papier
Tematy
Jednokolorowe
Kwiaty
Przyroda

Specyficzne kody

Nowy

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: